Ласкаво просимо на наш сайт!

Масові відправлення подарунків для корпоративних клієнтів

Характеристики продукту

Сервіс подарунків, який дозволяє миттєво відправляти клієнтам різноманітні сертифікати, такі як квіти, піца, косметика, кінотеатри та багато іншого.

Чому це потрібно моїй компанії?

Нарешті нагородження клієнтів стало легким завданням - це швидко, просто і недорого. Винагорода за бажану дію від клієнта, створення міцніших відносин, дозволяючи клієнту знати про вашу турботу, та підвищення привабливості бренду, відправивши невеликий, але цінний подарунок. Ви зменшуєте свої зусилля, проте підвищуєте лояльність клієнтів. Виберіть особистий подарунок для вашого клієнта з сотень варіантів по типу і вартості.

Як це працює?

Відправляйте подарунки своїм клієнтам у будь-який час і з будь-якого приводу за допомогою SMS або електронної пошти з особистого кабінету або нашого менеджера. API для безпосередньої інтеграції з вашою системою CRM також доступне. Подарунок містить унікальний код, що має бути пред'явлений в торговій точці. Одержувач «обмінює» код на реальні товари на будь-якому торговому майданчику - кінотеатр, піцерія, супермаркет, інтернет-магазин тощо.